+38 (099) 383 1414, +38 (097) 977 4400 [email protected]

Зали

Гостинний двір Чарда, Ужгород

На мальовничій території Гостинного двору Чарда розташовані декілька залів для проведення різних міроприємств.
Індивідуальний підхід до кожного гостя і збереження кращих традицій гостинності допоможуть забути про буденні проблеми та носолоджуватись відпочинком на будь-який смак.

Колиба Чарда Ужгород

Колиба

Гостей, які мають бажання відчути особливу атмосферу середньовіччя з колоритним етнічним інтер’єром і романтикою вогню в каміні, приємно здивує колиба. Старовинні українські та угорські рецепти, страви гриль, приготовлені на відкритому вогні, подарують справжнє кулінарне задоволення!

Детальніше

Ресторан

Ресторан Гостинного двору Чарда, який поєднує в собі простір і камерність, додасть Вашому святкуванню відтінку вишуканості. Європейська кухня з елементами авторської приємно здивує своєю індивідуальністю.

Детальніше

Літня Тераса Чарда Ужгород

Літня Тераса

У літній період у тіні однієї з альтанок на літній терасі з сім’єю або в компанії друзів можна насолоджуватися стравами на мангалі та прохолодними напоями.

Детальніше

Лобі-Бар

Лобі-Бар

Лобі-бар – це місце, де, розмістившись на зручних диванах, можна насолоджуватися спілкуванням у неформальній атмосфері за чашкою кави або більш міцного напою.

Детальніше

Мисливський будинок Чарда Ужгород

Мисливський Будинок

У будь-яку пору року, приємною та сімейною атмосферою приваблює Мисливський будиночок. Затишку будиночку додає вогонь в каміні. Мисливський будиночок знаходиться біля дитячого майданчика, що максимально зручно для проведення зустрічей сімей з дітьми. Після відпочинку в банному комплексі, який знаходиться поруч із мисливським будиночком гості можуть повечеряти в атмосфері тепла та затишку.

Детальніше