Літня тераса в Ужгороді

В літню пору на вулиці завжди приємно помилуватися прохолодним водоспадом та неквапливим струмочком. Окрім цього на літній терасі гостинного двору Чарда в Ужгороді є унікальний закритий мангал - вертель, саме на ньому готуються ексклюзивні та смачні страви, такі як бограч, Халасле, боб-левеш телятко, ягня, свинка на вертелі.

Перевага літньої тераси - Ви смакуєте страви знаходячись на свіжому повітрі. Навіть у літню спеку, відчуйте природну прохолоду і з ще більшим смаком скуштуйте смачні страви.

В залежності від кількості осіб в вашій компанії ви можете обрати альтанку, розміри та місткість котрої дозволять вільно почуватися, та насолоджуватися відпочинком.

Відстань між альтанками достатня, щоб не заважати відпочинку однієї компанії іншій.

Якщо Вам хочеться відпочити від міської метушливості і галасу, тоді ми чекаємо Вас в літній терасі гостинного двору «Чарда»!

Схема тераси

На схемі зображено розташування столиків, альтанок, бані та вертеля. Для замовлення - просто клікніть на об'єкт, який Вас цікавить.

Лазня
Мисливський будинок
Дитячий майданчик
Вертель
Барна стійка
Басейн
Умовні позначення

Стіл на чотири особи
Альтанка на шість осіб
Альтанка на п'ятнадцять осіб
Переглянути фото
Для того, щоб забронювати столик, натисніть на нього.
Нині у селі Сторожниця, що в Закарпатській області, всіх подорожніх, як і колись у давнину, гостинно зустрічає заїжджий будинок на дорозі - гостинний двір «Чарда».
Для довідок:
+38 097 977 44 00
+38 099 383 14 14
×

ЗАМОВЛЕННЯ

Страва Тип страви Ціна Кількість Сума
Загальна сума: 0.00 грн.
×